Monitoring potrubia v Bratislave za najlepšie ceny

Monitoring potrubia v Bratislave vykonávame, ak nepomáha čistenie odpadov – ani vysokotlakové. Kontrola odpadu kamerou – kamerové skúšky potrubia zistia presnú príčinu, kvôli čomu sa Vám upcháva kanalizácia. Je napríklad z WC, kuchynského drezu – odpadu, umývadla alebo aj dažďových zvodov. Následne kamerová kontrola potrubí zistí problém v kanalizácii.

Tento video – monitoring potrubia vykonávame profesionálnou technikou. Pri monitoringu vám zistime všetky závady vo vašom potrubí od zanesenia, mastnoty až po poškodenie kanalizačnej rúry a nahrávku video záznamu vám poskytneme na DVD alebo USB.

Často sa nám stáva, že pri objednaných výjazdoch nám zákazník nevie poskytnúť dostatočne informácie o presných trasách kanalizačného potrubia.

Zväčša sa s týmto problémom stretávame pri starých nehnuteľnostiach v ojedinelých prípadoch aj v premyslených objektoch, bytoch a novostavbách.

Vďaka monitoringu odpadového potrubia si vieme zistiť presnú trasu kanalizácie aj bez informácii o jej uložení v zemi.

Kamerové skúšky potrubia kanalizácie profesionálnou technikou

S našou profesionálnou technikou nám nerobí žiaden problém vyhľadať kanalizačnú prípojku k Vášmu rodinnému domu. Monitoring kanalizácie spočíva v tom, že inšpekčnou kamerou vojdeme do potrubia na základe čoho vieme zistiť aktuálne ale aj hroziace poruchy. Monitorovacou kamerou preskúmame technické detaily, zanesenie ale aj nedostatky kanalizačného potrubia.

Nechajte si pozrieť aktuálny stav potrubia profesionálnou inšpekčnou kamerou a môžete predísť zbytočným poplatkom. Je to veľmi efektívna kontrola odpadu kamerou.

Prasknuté potrubia – praskliny, zlé odtekanie, nečistoty, upchatie, korene stromov, nedopojené prípojky, trhliny a aj zle osadenie potrubia môže viest až k havarijnej situácii. Naša spoločnosť disponuje inšpekčnými kamerami do každého typu a priemeru. Spoľahlivý monitoring potrubia v Bratislave a okolí!

Na inšpekciu potrubia kanalizácia používame profesinálnu techniku a sme pripravení na každý typ potrubia

 

Petržalka, Staré Mesto, Podunajské Biskupice, Ružinov, Vrakuňa, Nové Mesto, Rača, Vajnory, Pekná Cesta, Krasňany, Ovsište, Kramáre, Dlhé Diely, Devín, Devínska Nová Ves, Dúbravka, Karlova Ves, Lamač, Záhorská Bystrica, Jarovce, Rusovce, Čuňovo, Berg, Hainburg, Kittsee, Rajka, Dunakiliti, Mosonmagyarovar