Aby ste sviežim a hustým trávnikom očarili každú návštevu, musíte sa pravidelne starať o jeho vlahu. Vytúženú zelenú farbu ako z katalógu dosiahnete pomocou funkčného závlahového systému. Postaráme sa o projekt aj montáž zavlažovania na mieru presne podľa potrieb vašej záhrady.

Efektivitu závlahového systému zaistíme optimálnym napojením na zdroj vody a vhodným rozmiestnením jednotlivých častí systému. Väčšie plochy vybavíme rotačnými postrekovačmi, pri menšom pozemku postačia statické postrekovače. Oproti manuálnemu polievaniu záhrady to prináša nielen úsporu vody, ale šetrí aj váš čas, ktorý strávite údržbou zelene.

Zabezpečíme odbornú montáž závlahových systémov v Bratislave a okolí do 100 km. Systém nainštalujeme podľa špecifických podmienok na vašom pozemku a rozdelíme ho do sekcií, vetiev a okruhov. Voda prichádza zo zdroja cez sekcie až do potrubia, ktoré priamo zásobuje postrekovače. Zavlažovanie prebieha v skorých ranných alebo neskorých nočných hodinách, aby sa voda spoľahlivo dostala ku koreňom rastlín a zabránilo sa jej odparovaniu.

Poskytujeme aj realizáciu inteligentného závlahového systému. Riadiacu jednotku ovládate pohodlne cez WiFi z počítača, mobilu či tabletu. Systém pracuje s údajmi o vonkajšej teplote, vlhkosti či zrážkach a podľa predpovede počasia vyhodnotí, koľko závlahy práve potrebujete. Táto moderná technológia vám pomôže ušetriť až do 50 % vody na zavlažovanie.

Návrh a realizácia závlahových systémov – komplexné služby

Spoľahnite sa, že zvládneme celý proces od projektovania až po samotnú montáž závlahového systému:

  • návrh závlahových systémov,
  • predaj závlahových systémov,
  • realizácia závlahových systémov.

Či ide o menšiu záhradu s kvetmi a rastlinami, alebo o zložitejšie zavlažovanie veľkej trávnatej plochy, vypracujeme podrobný projekt závlahového systému. V návrhu určíme zdroj vody, vodné a elektrické prípojky, druh postrekovačov a ich rozmiestnenie či polohu riadiacej jednotky. Naprojektujeme optimálne čerpanie vody, jej prietok a jednotlivé senzory na ovládanie.

Pri montáži zavlažovania sa riadime osvedčeným postupom a používame kvalitné materiály od overených dodávateľov. Po dokončení inštalácie celý systém spustíme a vysvetlíme vám, ako s ním efektívne pracovať.

Závlahové systémy za dobrú cenu - Bratislava - Pezinok - Modra - Senec a okolie

Koľko stoja - aká je cena za závlahové systémy

Cenu závlahového systému určíme vždy individuálne, a to po bezplatnej obhliadke miesta. Na obhliadke sa oboznámime s vaším pozemkom, pôdorysom zavlažovanej plochy a ďalšími údajmi, ktoré potrebujeme na vypracovanie projektu závlahového systému. V prípade ďalších otázok nás môžete kontaktovať.

Cena zavlažovania vychádza práve z projektu – závisí od rozsahu práce a odhadovaného množstva použitého materiálu. Neskrývame žiadne poplatky.

  • Spoľahnite sa, že dostanete najbližší voľný termín realizácie zavlažovania.

Závlahové systémy návrh a realizácia - za dobrú cenu