Vlastná žumpa alebo septik si vyžadujú pravidelnú starostlivosť. Ak nekontrolujete stav nádrže, môže sa vám to škaredo vypomstiť. Tekutý odpad by mal ostať hlboko pod zemou a nie vytiecť na váš pozemok. Vývoz žumpy – Bratislava a okolie.

Naplnenú nádrž potrebujete včas vyprázdniť. Zabezpečíme odborné odčerpávanie žúmp a septikov v Bratislave a okolí do 100 km. Popri odčerpávaní sa postaráme o vývoz obsahu cisterny. Pracujeme nonstop – aj cez víkendy a sviatky.

Pomocou špeciálneho fekálneho vozidla s vysokým sacím výkonom vytiahneme 10 m3 na jedno pristavenie. Vykonávame aj havarijné odsávanie vody s okamžitým zásahom.

Okrem odpadovej vody odsávame aj husté sedimenty a kaly, ktoré sa usádzajú na dne nádrže. Zbavíte sa tak všetkých zvyšných nečistôt.

Vývoz žumpy a odsávanie a odčerpávanie odpadu

  • odsávanie žúmp
  • odčerpávanie septikov
  • odčerpávanie šácht
  • odsávanie kalov a fekálií
  • odčerpávanie havarijnej vody

Tieto služby poskytujeme pre rodinné domy, chaty či firemné budovy, ktoré nie sú pripojené na verejnú kanalizáciu a využívajú žumpy, septiky a domáce čističky odpadových vôd.

Vývoz žumpy Bratislava - Odsávanie žúmp a septikov

Koľko stojí vyvezenie žumpy?

Koľko stojí odčerpávanie žúmp a septikov? Presnú cenu určíme po bezplatnej obhliadke miesta. Závisí od množstva odsávaného odpadu, náročnosti práce či dostupnosti terénu. Neskrývame žiadne poplatky.

Petržalka, Staré Mesto, Podunajské Biskupice, Ružinov, Vrakuňa, Nové Mesto, Rača, Vajnory, Pekná Cesta, Krasňany, Ovsište, Kramáre, Dlhé Diely, Devín, Devínska Nová Ves, Dúbravka, Karlova Ves, Lamač, Záhorská Bystrica, Jarovce, Rusovce, Čuňovo