• Vývoz žumpy – Bratislava a okolie

Vlastná žumpa alebo septik si vyžadujú pravidelnú starostlivosť. Ak nekontrolujete stav nádrže, môže sa vám to škaredo vypomstiť. Tekutý odpad by mal ostať hlboko pod zemou a nie vytiecť na váš pozemok alebo do prírody. Dokonca to zakazuje zákon.

Ak nemáte k dispozícii kanalizáciu a chcete sa zbaviť splaškovej vody, žumpa je najjednoduchšie riešenie. Najmä pre rodinné domy, chaty a chalupy. Na prevádzku žumpy netreba povolenie, ale je vašou povinnosťou zariadiť bezpečný vývoz odpadovej vody do čistiarne.

Naplnenú nádrž potrebujete včas vyprázdniť. Zabezpečíme odborné odčerpávanie žúmp a septikov v Bratislave a okolí do 100 km. Popri odčerpávaní sa postaráme o vývoz obsahu cisterny. Pracujeme nonstop – aj cez víkendy a sviatky.

Pomocou špeciálneho fekálneho vozidla s vysokým sacím výkonom vytiahneme 8 m3 na jedno pristavenie. Vykonávame aj havarijné odsávanie vody s okamžitým zásahom, aby sme predišli škodám na vašom majetku. Hlavne v týchto prípadoch je dôležité zaistiť dostatočný prístup pre fekálne vozidlo.

Okrem odpadovej vody odsávame aj husté sedimenty a kaly, ktoré sa usádzajú na dne nádrže. Zbavíte sa tak všetkých zvyšných nečistôt.

Ako často treba zabezpečiť vývoz žumpy a septiku?

Frekvencia vývozu žúmp a septikov je individuálna. Závisí od ich objemu. Menšia nádrž sa naplní skôr a musíte ju vyprázdňovať častejšie. Preto pravidelne sledujte aktuálny stav nádrže.

Kým žumpa slúži len na uskladnenie splaškovej vody, septik aj na jej čistenie. To znamená, že obsah septiku nie je nutné odstraňovať rovnako často.

Odsávanie a odčerpávanie odpadu – komplexné služby

  • vývoz žúmp
  • odčerpávanie septikov
  • odsávanie čističky odpadových vôd
  • odčerpávanie šácht
  • odsávanie kalov a fekálií
  • odčerpávanie havarijnej vody
Vývoz žumpy Bratislava - Odsávanie žúmp a septikov

Tieto profesionálne služby poskytujeme pre rodinné domy, chaty, chalupy či firemné budovy, ktoré nie sú pripojené na verejnú kanalizáciu a využívajú žumpy, septiky a domáce čističky odpadových vôd. S prácou máme bohaté skúsenosti a presne vieme, aké látky nám zákon dovoľuje a nedovoľuje vyviesť.

Volajte nonstop na 0910 285 200 a spolu si dohodneme termín, ktorý vám vyhovuje. Spoľahnite sa, že dostanete najbližší voľný termín. Postaráme sa o vývoz žumpy či septiku, a zároveň vám vystavíme doklad o bezpečnom nakladaní s odpadovou vodou.

Cena za vývoz žumpy

Koľko stojí odčerpávanie žúmp a septikov? Presnú cenu určíme po bezplatnej obhliadke miesta. Závisí od množstva odsávaného odpadu, náročnosti práce či dostupnosti terénu. Neskrývame žiadne poplatky.

Petržalka, Staré Mesto, Podunajské Biskupice, Ružinov, Vrakuňa, Nové Mesto, Rača, Vajnory, Pekná Cesta, Krasňany, Ovsište, Kramáre, Dlhé Diely, Devín, Devínska Nová Ves, Dúbravka, Karlova Ves, Lamač, Záhorská Bystrica, Jarovce, Rusovce, Čuňovo