Havarijná služba VODA v Bratislave s maximálnym servisom za výhodné ceny

Havarijná služba Bratislava v oblasti voda & kanalizácia s maximálnym servisom. Výjazd havarijnej služby zadarmo v rámci Bratislavy !.

 • Havarijnú službu neberieme iba ako prácu ale aj ako prvú pomoc v núdzovej situácii

Havarijná služba je práca, ktorá si vyžaduje nielen technické vybavenie ale aj prax v obore. Poskytovanie havarijnej služby v oblasti vody a kanalizácie nespočíva iba v tom, že si niekto kúpi v hobby obchode elektrického „krtka“.

Ak nastane havarijný stav – upchatie kanalizácie alebo porucha na vodovodnom alebo kanalizačnom potrubí, sme pripravení vyriešiť akýkoľvek problém.

K účinnému prečisteniu upchatej kanalizácie je potrebná špeciálna technika, či už na elektromechanické prepchávanie odpadov alebo hydročistenie vysokým tlakom.. V zložitých prípadoch havárie kanalizácie alebo vodovodného potrubia je nutná aj ťažká technika pre zaistenie výkopových prác, demontáž a opravu rôznych povrchov, diagnostické vybavenie – pre monitoring, lokalizáciu a trasovanie potrubí.

Havarijné čistenie kanalizácie a nevyhnutné opravy kanalizácie a vodovodu je nutné zveriť odborníkom, ktorí disponujú profesionálnou technikou a majú hlavne veľmi potrebné skúsenosti.

Havarijná služba v Bratislave - Poruchová služba vody
 • Havarijnú službu pre vodu poskytujeme v Bratislave a okolí.

( Bratislava, Petržalka, Staré Mesto, Podunajské Biskupice, Ružinov, Vrakuňa, Nové Mesto, Rača, Vajnory, Pekná Cesta, Krasňany, Ovsište, Kramáre, Dlhé Diely, Devín, Devínska Nová Ves, Dúbravka, Karlova Ves, Lamač, Záhorská Bystrica, Jarovce, Rusovce, Čuňovo ) Pohraničné oblasti Rakúska a Maďarska ( Rajka, Dunakiliti, Kisbodak, Berg, Kittsee, Hainburg, Wolfshtal )

Havarijná služba Bratislava NONSTOP – pracujeme 24 hodín denne, 7 dní v týždni a 365 dní v roku. Sme Vám dispozícii v noci, cez víkendy aj sviatky.

Včasným zásahom havarijnej služby Vám ušetríme peniaze

Včasným zásahom havarijnej služby viete predísť oveľa väčším škodám na Vašom majetku – či už sa jedná o rodinné domy, alebo firemné administratívne budovy. Či sa jedná u upchatú kanalizáciu alebo odpadové potrubie. Obrovské škody vie napáchať prasknuté potrubie – či už kanalizačné alebo vodovodné. Disponujeme aj modernou technikou na zdetekovanie a lokalizáciu úniku vody.

Miesta a príčiny, kde sa najčastejšie vyskytujú problémy :

 • Uzatváracie armatúry – napr. ventily
 • Rozvody studenej a teplej vody
 • Rozvody stúpačiek v bytových domoch
 • Prírubové plastové spoje na vodovodných alebo teplovodných potrubiach
 • Napúšťacie mechanizmy na WC
 • Kompenzátory na rozvodoch
 • Korózia potrubí – nekvalitné materiály, zastarané potrubia
 • Poškodené ventily alebo fitingy na stupačkových rozvodoch
 • Nodborne osadené potrubia vodovodu a kanalizácie
 • Tesnenia alebo povolené spoje na vodovodných, prírubových rozvodoch a iných potrubiach
 • Mechanické poškodenie – prasknuté potrubia, zavalená kanalizácia a pod.

Hlavné činnosti našej havarijnej - poruchove služby pre vodu a kanalizáciu.

Havarijné čistenie odpadov a kanalizácie

Na upchatú kanalizáciu a odtokové potrubia disponujeme profesionálnou technikou. Elektromechanické krtkovanie špirálovým spôsobom alebo vysokotlaková technika na väčšie priemery kanalizačného potrubia.

Havarijné opravy kanalizácie

Komplexné opravy kanalizačného potrubia na kľúč. Opravíme prevalenú alebo inak poškodenú kanalizáciu. Samozrejmosťou sú výkopové práce.

Havarijné opravy vodovodného potrubia

Komplexná oprava vodovodného potrubia na kľúč - či už máte prasknuté alebo inak poškodené potrubie vodovodu. Detekcia a lokalizovanie únikov vody.

Havarijné výkopové práce

Disponujeme ťažkou technikou na výkopové a zemné práce. Samozrejmosťou je finálna úprava akéhokoľvek povrchu do pôvodného stavu.

Havarijná služby pre vodu s kompletným servisom na kľúč.

Havarijná služba Bratislava cenník

Cenník havarijnej služby sa v podstate nedá stanoviť, nakoľko každý havarijný stav je veľmi individuálny. Cenu za prácu a materiál Vám vieme povedať po prvotnej obhliadke a posúdenia situácie.

Havarijná služba Bratislava

Havarijná služba voda v Bratislave NONSTOP

Detekcia úniku vody - lokalizácia úniku vody

Detekcia úniku vody

Detekcia úniku vody – lokalizácia únikového miesta (prasknutého potrubia) za výhodné ceny. Lokalizácia – detekcia úniku vody profesionálnou technikou je mimoriadne užitočná služba, ktorá veľmi efektívne odhalí problémové miesta – napr. lokalizácia prasknutého potrubia. Kvapkajúci kohútik vie byť poriadne otravný. Nepríjemný zvuk je predzvesťou poruchy, ktorá často prerastie do vysokých účtov za vodu a ešte…

Viac informácií
Oprava vodovodu - vodovodého potrubia v Bratislave - Pezinku - Senci - Malackách a okolí

Oprava vodovodu

Profesionálna oprava vodovodu – vodovodného potrubia za výhodné ceny. Akúkoľvek chybu vo vodovode potrebujete ihneď vyriešiť. Rúry môžu byť prevalené, prasknuté alebo inak znehodnotené. Tento stav si vyžaduje rýchly zásah a bezpečnú opravu. Oprava vodovodu bez starostí na kľúč. Naša firma ponúka komplexné služby v oblasti vody, napríklad montáž vodovodnej prípojky do domu, opravy prasknutých…

Viac informácií
Oprava potrubia kanalizácie v Bratislavskom kraji na kľúč

Oprava kanalizácie

Profesionálna oprava kanalizácie za výhodné ceny Prasknutá či inak poškodená kanalizácia si vyžaduje okamžitú opravu. Nečakajte, kým sa problém naplno prejaví. Náš skúsený tím odborníkov ho bezpečne odstráni. Profesionálna oprava kanalizácie na kľúč. Pomôžeme vám s inštaláciou odpadového potrubia, rozvodov a prípojok. Ak kanalizácia nefunguje, pomocou profesionálnej techniky zistíme dôvod a navrhneme optimálne riešenie. Postaráme…

Viac informácií
KRTKOVANIE BRATISLAVA | Vysokotlakové čistenie odpadov BRATISLAVA - KRTKOVANIE - Rýchlo - Lacno - Kvalitne

Čistenie odpadov

100% Najlacnejšie čistenie odpadov profesionálnou technikou s výjazdom zadarmo ! Čistenie odpadov NONSTOP 24/7 – výjazd zadarmo v rámci Bratislavského kraja. Upchaté odpadové potrubie čistíme profesionálnou technikou na to určenou. Menšie potrubia – napr. odtok drezu, umývadla a pod. prepchávame elektromechanickým krtkom a kanalizáciu (väčšie priemery potrubia) prečisťujeme vysokým tlakom – tzv. hydročistenie kanaizácie. Každý…

Viac informácií