Lokalizácia úniku vody profesionálnou technikou je mimoriadne užitočná služba, ktorá veľmi efektívne odhalí problémové miesta.

Ako zistíte, že vás trápi únik vody? Okrem kvapkajúceho kohútika ho naznačujú vlhké steny, pleseň na strope alebo nezvyčajne vysoký účet za spotrebu vody.

Špecializujeme sa na lokalizáciu úniku vody vo vodovode, kanalizácii či rozvodoch podlahového kúrenia. Odhalíme poruchu v interiéri aj exteriéri, čím zabránime škodám na Vašom majetku a ušetríme vám peniaze, starosti a nervy.

Kde všade je lokalizácia úniku vody potrebná – kde vieme detekovať problém?

  • všetky druhy potrubia
  • vonkajšie a vnútorné rozvody vody, kúrenia a chladenia
  • vodovodné prípojky

Už žiadne skryté úniky, privysoké účty ani plesne. Navyše, vďaka správnej lokalizácii sa vyhnete rozsiahlym búracím či výkopovým prácam, ktoré by bez našej techniky boli nutné.

Detekcia úniku vody - lokalizácia úniku vody

Detekcia úniku vody

Detekcia úniku vody – lokalizácia únikového miesta (prasknutého potrubia) za výhodné ceny. Lokalizácia – detekcia úniku vody profesionálnou technikou je mimoriadne užitočná služba, ktorá veľmi efektívne odhalí problémové miesta – napr. lokalizácia prasknutého potrubia. Kvapkajúci kohútik vie byť poriadne otravný. Nepríjemný zvuk je predzvesťou poruchy, ktorá často prerastie do vysokých účtov za vodu a ešte…