Kontrola odpadu kamerou profesionálnou technikou za najlepšie ceny.

Kontrola odpadu kamerou je nutná, ak nepomáha čistenie odpadov – ani vysokotlakové. Kontrola odpadu kamerou – kamerové skúšky potrubia zistia presnú príčinu, kvôli čomu sa Vám upcháva kanalizácia. Je napríklad z WC, kuchynského drezu – odpadu, umývadla alebo aj dažďových zvodov. Následne kamerová kontrola potrubí zistí problém v kanalizácii.

Tento video – monitoring potrubia vykonávame profesionálnou technikou. Pri monitoringu vám zistime všetky závady vo vašom potrubí od zanesenia, mastnoty až po poškodenie kanalizačnej rúry a nahrávku video záznamu vám poskytneme na DVD alebo USB.

Často sa nám stáva, že pri objednaných výjazdoch nám zákazník nevie poskytnúť dostatočne informácie o presných trasách kanalizačného potrubia.

Zväčša sa s týmto problémom stretávame pri starých nehnuteľnostiach v ojedinelých prípadoch aj v premyslených objektoch, bytoch a novostavbách.

Vďaka monitoringu odpadového potrubia si vieme zistiť presnú trasu kanalizácie aj bez informácii o jej uložení v zemi.

Na inšpekciu potrubia kanalizácia používame profesinálnu techniku a sme pripravení na každý typ potrubia

 

Monitoring potrubia v Bratislave

Viac informácií o kontrole opadového potrubia kamerou

Monitoring potrubia kanalizácie

Monitoring potrubia

Kedy využívame monitoring potrubia kanalizácie? Monitoring potrubia vykonávame, ak nepomáha čistenie odpadov – ani vysokotlakové.   Kontrola odpadu kamerou – kamerové skúšky potrubia zistia presnú príčinu, kvôli čomu sa Vám upcháva kanalizácia.   Je napríklad z WC, kuchynského drezu – odpadu, umývadla alebo aj dažďových zvodov. Následne kamerová kontrola potrubí zistí problém v kanalizácii. Tento video -…